Edclinic
Marina Zakharenkova
Marina Zakharenkova
Lékař-stomatolog
Paní doktorka vystudovala První Petrohradskou státní lékařskou univerzitu I. P. Pavlova. Již v průběhu studia absolvovala řadu přednášek a praktických kurzů v oblasti dětské stomatologie, estetické stomatologie, chirurgické stomatologie a profesionální zubní hygieny.

Paní doktorka vystudovala První Petrohradskou státní lékařskou univerzitu I. P. Pavlova.

Již v průběhu studia absolvovala řadu přednášek a praktických kurzů v oblasti dětské stomatologie, estetické stomatologie, chirurgické stomatologie a profesionální zubní hygieny.

Specializuje se na léčení zubů, endodoncii a záchovnou stomatologii. V únoru 2021 absolvovala nejmodernější školení v oblasti endodoncie, konkrétně obturace endodontického systému. Během školení se dozvěděla vše potřebné o materiálech a technikách, efektivní preparaci kořenových kanálků, výplachových protokolech, ultrazvukové preparaci, aktivované irigaci a dekontaminaci, finalizaci preparace kořenových kanálků a postendodoncii adhezivních systémů.

Neustále se jako členka ČSK vzdělává v rámci seminářů, mezinárodních konferencí a praktických školení. V současné době je také zařazena do vzdělávacího programu v praktickém zubním lékařství České stomatologické komory.

Paní doktorka preferuje především individuální, profesionální a milý přístup k pacientům, navržení přehledného plánu léčby, následnou pravidelnou kontrolu chrupu a motivaci pacienta v celoživotní péči o chrup.

Ve volném čase ráda jezdí na kole a plave.

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů +(420) 606-776-067,
+(420) 702-200-007, edclinic@seznam.cz , info@edclinic.cz Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
+(420) 606-776-067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
+(420) 702-200-007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ