Edclinic

STORNOVACÍ PODMÍNKY A POPLATKY PŘI ZRUŠENÍ OŠETŘENÍ

V naší stomatologické klinice klade­me důraz na poskytování moderních a šetrných léčebných postupů, které odpovídají nejvyšším standardům zdravotní péče. S tím souvisí také potřeba věnovat dostatek času každému pacientovi a zabezpečit kvalitní a pečlivé ošetření. Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a snaží se vám poskytnout nejlepší možnou péči.

V souladu s tímto přístupem stanovujeme následující storno­vací podmínky a poplatky:

1. **Zrušení a pozdní příchod:**

V případě, že potřebujete zrušit nebo přeobjednat svůj plánovaný termín, prosíme, abyste nás informovali co nejdříve. Přijímáme zrušení termínu nejpozději 48 hodin před plánovaným ošetřením. Recepce lze kontaktovat osobně, telefonicky, pomocí SMS na čísle +420 606 776 067, +420 702 200 007 nebo e-mailem: edclinic@seznam.cz.

V opačném případě je klient povinen dodržet objednaný termín ošetření. V případě pozdního zrušení termínu, což je méně, než 48 hodin před plánovaným začátkem ošetření, nebo v případě, že pacient nepřijde na předem potvrzený termín, je klient povinen uhradit storno poplatek dle délky plánovaného ošetření:

   - 800 Kč/hod. u ošetření u zubního lékaře,

   - 600 Kč/hod. u ošetření u dentální hygienistky.

2. **Náhodné komplikace:**

Vzhledem k povaze některých stomatologických procedur a možným komplikacím může dojít ke zpoždění lékaře. V takovém případě se snažíme co nejlépe vás informovat. Rovněž chápeme, že i u klienta mohou nastat neočekávané zdravotní situace. Proto umožňujeme klientovi jedno zrušení termínu bez sankcí.

3. **Pozdní příchod a individuální posouzení:**

Pokud pacient nedorazí včas nebo se zpozdí déle než o 10 minut může vést ke zrušení termínu a účtování storno poplatku. Každý případ zpoždění bude individuálně posouzen lékařem nebo dentální hygienistkou.

4. **Záloha při opakovaném zrušení:**

V případě opakovaného zrušení termínu ošetření nebo nepřítomnosti na náhradním termínu si vyhrazujeme právo požadovat zálohu až do výše 100 % z ceny ošetření. Tato záloha bude vyžadována před rezervací nového termínu.

5. **Důležitost včasného příchodu:**

Každé stomatologické ošetření vyžaduje individuální péči a čas. Prosíme klienty, aby dorazili včas nebo s minimálním předstihem, abychom mohli společně dostát plánovanému harmonogramu. Na vstupní prohlídky je potřeba dorazit s 15minutovým předstihem kvůli registraci pacienta (zhotovení OPG snímku, vyplnění anamnézy, dotazníků a smluvní dokumentace). Tímto také minimalizujeme čekací dobu pro ostatní klienty.

Závěrem chceme poděkovat za pochopení našich storno­vacích podmínek a zdůraznit, že vaše zdraví a kvalita poskytované péče jsou naší prioritou. Rozumíme, že neočekávané situace se mohou vyskytnout, a proto se vždy snažíme nalézt řešení, které bude pro všechny co nejvýhodnější.

OMLOUVÁME SE v případě zpoždění v ošetření. Rovněž chceme upozornit, že náš personál nenese odpovědnost za neočekávané komplikace, které se mohou objevit v souvislosti s ošetřením, ani za případné zpoždění, z nich vyplývající. Vaše zdraví je pro nás důležité a snažíme se poskytovat péči co nejprofesionálnější a nejohleduplnější.

Děkujeme za vaši důvěru a výběr naše stomatologické kliniky.

Vedení zubní kliniky EDCLINIC.

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ