Edclinic

Bělení zubů

Získejte bělostný úsměv Vašich snů

Nažloutlé zuby nikdo z nás nechce, ale kouřením, pitím kávy a červeného vína tomu, možná nevědomky, napomáháme. Máme pro vás ale řešení! 

U nás bělíme zuby na pomoci nejmodernější techniky, a to je právě to, co potřebujete pro dokonalý bílý úsměv. 

Bělení zubů u zubaře 

Bělení zubů profesionálem je rychlá, účinná, bezpečná a cenově dostupná metoda. Určitě nezkoušejte žádné amatérské tipy! Zubař nejlépe ví, co vašim zubům prospívá, a co ne.?

Před bělením zubů je potřeba mít perfektní dentální hygienu, protože bělit můžeme pouze dokonale čisté zuby. Je tak možné, že před samotným zákrokem vám zubař může doporučit návštěvu u dentální hygienistky. 

Bělení zubů v naší ordinaci 

Každá ordinace zubního lékaře nebo dentální hygienistky nabízí jiné možnosti bělení. Už jste možná zaslechli i o různých značkách výrobců gelů na bělení. Nejznámějšími jsou Opalescence a Philips. U nás bělíme pomocí Philips ZOOM a nabízíme Vám 3 metody, jak dosáhnout bílého úsměvu. 

1. Ordinační bělení zubů 

Slovo ordinační nám napovídá, že se jedná o bělení, které se odehrává v ordinaci. Toto estetické ošetření trvá cca 2 hodiny. Vy se vůbec o nic nestaráte, všechno je na nás. 

Ordinační bělení spočívá v přípravě zubů, nanesení gelu na bělení a následně 15minutové působení UV světla ze speciální lampy na bělení. Tento proces se opakuje 3-4x. Vy po 2 hodinách relaxačního odpočinku odcházíte se zářivě bílým úsměvem!

2. Domácí bělení zubů 

Jedná se jednoduše o bělení zubů doma, kdy má bělení v režii sám pacient. K nám do ordinace je potřeba přijít pro sejmutí otisků, abychom mohli zhotovit speciální dlahy, do nichž pacient nanese bělící gel, který lze zakoupit rovněž u nás. Pak už záleží na vás jak často a kdy si gel aplikujete. 

Výsledek domácího bělení není většinou viditelný ihned, jedná se o dlouhodobější léčbu. 

3. Kombinovaná forma

Tato metoda spočívá ve spojení obou předchozích. To znamená, že zuby vybělíte u nás v ordinaci a domů si pro pravidelné dobělování odnesete domácí sadu. Tato metoda má největší a nejdelší výsledky. 

Konkrétnější informace, postupy a zajímavosti naleznete v našem článku o bělení. 

Cena bělení zubů

Každá stomatologická ordinace má ceny bělících metod různé. U nás nabízíme zmiňovanou kombinovanou formu bělení za 9 500 Kč včetně všech gelů a nosičů. Samotná forma ordinačního bělení pak stojí 6 500 Kč a domácí bělení včetně zhotovení individuálních nosičů 4 500 Kč. 

Neváhejte a objednejte se, abyste se mohli s našimi odborníky poradit ještě dnes! 


Bělení zubů IMAGE #0 Bělení zubů IMAGE #1
Bělení zubů IMAGE #0

Cenik

SAMOPLÁTCI ZP
Balíček ordinačního a domácího bělení Philips ZOOM vč. nosičů 9500 Kč 9500 Kč

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů +(420) 606-776-067,
+(420) 702-200-007, edclinic@seznam.cz , info@edclinic.cz Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
+(420) 606-776-067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
+(420) 702-200-007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ