Edclinic

Bělení zubů

Získejte bělostný úsměv Vašich snů

Nažloutlé zuby nikdo z nás nechce, ale kouřením, pitím kávy a červeného vína tomu, možná nevědomky, napomáháme. Máme pro vás ale řešení! 

U nás bělíme zuby na pomoci nejmodernější techniky, a to je právě to, co potřebujete pro dokonalý bílý úsměv. 

Bělení zubů u profesionálů

Bělení zubů profesionálem je rychlá, účinná, bezpečná a cenově dostupná metoda. Určitě nezkoušejte žádné amatérské tipy! Dentální hygienista nejlépe ví, co vašim zubům prospívá, a co ne?

Před bělením zubů je potřeba mít perfektní dentální hygienu, protože bělit můžeme pouze dokonale čisté zuby. Proto je důležité před zákrokem samotného bělení zubů podstoupit profesionální dentální hygienu. Na našem pracovišti můžete podstoupit oba dva zákroky v jeden den a za jednu návštěvu.

Bělení zubů v naší ordinaci 

Každá ordinace zubního lékaře nebo dentální hygienistky nabízí jiné možnosti bělení. Už jste možná zaslechli i o různých značkách výrobců gelů na bělení. U nás bělíme pomocí Philips ZOOM a PURE Whitening a nabízíme Vám 3 metody, jak dosáhnout bílého úsměvu.

1.Ordinační bělení zubů 

Slovo ordinační nám napovídá, že se jedná o bělení, které se odehrává v ordinaci. Toto estetické ošetření trvá cca 2 hodiny. Vy se vůbec o nic nestaráte, všechno je na nás. 

Ordinační bělení spočívá v přípravě zubů, nanesení gelu na bělení a následnému 15minutovému působení UV světla ze speciální lampy na bělení. Tento proces se opakuje 2-4x. Počet cyklů zaleží na citlivosti zubů a stavu skloviny ošetřovaného pacienta. Před samotným bělením je potřeba udělat komplexní dentální hygienu zubů. Vy po 2 hodinách relaxačního odpočinku odcházíte se zářivě bílým úsměvem!

2.Domácí bělení zubů 

Jedná se jednoduše o bělení zubů doma, kdy má bělení v režii sám pacient. K nám do ordinace je potřeba přijít pro sejmutí otisků, abychom mohli zhotovit speciální dlahy, do nichž pacient nanese bělící gel, který lze zakoupit rovněž u nás. Pak už záleží na vás jak často a kdy si gel aplikujete. 

Výsledek domácího bělení není většinou viditelný ihned, jedná se o dlouhodobější léčbu. Můžete gely ponechat na další potřebu a obnovit si požadovaný efekt v pohodlí domova před každou důležitou akcí. Rozbalené gely musíte chránit v lednici a musíte je využít do půl roku po otevření balení.

3.Kombinovaná forma

Tato metoda spočívá ve spojení obou předchozích. To znamená, že zuby vybělíte u nás v ordinaci a domů si pro pravidelné dobělování odnesete domácí sadu. Tato metoda má největší a nejdelší výsledky. Hygienistka může zvolit jiný postup kombinovaného bělení a nejdříve nasadit domácí techniku bělení před ordinačním. To je však podle domluvy s dentální hygienistkou, stavu a typu zubní skloviny a výsledku, jehož chce pacient dosáhnout.

Konkrétnější informace, postupy a zajímavosti naleznete v našem článku o bělení. 

Cena bělení zubů

Každá stomatologická ordinace má ceny bělících metod různé. U nás nabízíme zmiňovanou kombinovanou formu bělení za 9 500 Kč včetně všech gelů a nosičů. Samotná forma ordinačního bělení pak stojí 6 500 Kč a domácí bělení včetně zhotovení individuálních nosičů 4 500 Kč. 


Splňte si svůj sen o zdravém a bílém chrupu a neváhejte se co nejdříve objednat na tel. čísle 606 776 067.


Cenik

Kombinované bělení (balíček ordinačního a domácího bělení vč. nosičů) Philips ZOOM9.500 Kč
Ordinační bělení Philips ZOOM6.500 Kč
Domácí bělení vč. nosičů Philips ZOOM4.500 Kč
Kombinované bělení (balíček ordinačního a domácího bělení vč. nosičů) Pure Whitening10.500

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ