Edclinic

Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka

Lékařské konzultace a vypracování účinných léčebných plánů.

Už jste dlouho nebyli na pravidelné preventivní prohlídce u zubaře? Hledáte zubaře, který přijímá nové pacienty nebo máte strach a nechcete na prohlídku u zubaře ani pomyslet? Tak, věřte, že nemusíte. 

Dnešní stomatologie má jiné postupy, než na co jste byli zvyklí. Důležité je se odhodlat a udělat první krok a tím prvním krokem ke zdravému a hezkému úsměvu je vstupní prohlídka u zubaře. Pokud se nechcete hned přímo registrovat, nemusíte, můžete se objednat jen na nezávaznou konzultaci. Jak to u nás probíhá? 

Konzultace 

Pokud se chcete se zubním lékařem pouze poradit ohledně konkrétního problému (bělení, implantátů atd.) neváhejte a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Zubní lékař s vámi probere konkrétní problém a nabídne vám léčebný plán. Je na vás, jestli s léčbou budete pokračovat nadále u nás i bez registrace, nebo nám svěříte plnou důvěru a rovnou se u nás i zaregistrujete. 

Registrace – vstupní prohlídka 

Co myslíme pojmem registrace? Pacient přijde na vstupní prohlídku, kde nám sdělí veškerou svou anamnézu. Následně zhotovíme OPG snímek (panoramatický 2D snímek) a pokud bude potřeba k dalším ošetřením, tak naše ordinace disponuje i CBCT – 3D snímek a samozřejmostí jsou RTG snímky (intraortální). Tyto rentgenové snímky nám ukazují zdravotní stav ústní dutiny, zubů a kosti. Samotné vyšetření lékařem spočívá v tom, že prohlédne jednotlivě každý zub a zhodnotí celkový stav sliznic a dásní. Vše si poznamenáme do zubního kříže. Následně vám na základě vyšetření sdělíme nejvhodnější plán léčby a sestavíme cenový návrh. Neopomíjíme ani sdělit, čím by bylo vhodné začít, a jak jednotlivá ošetření budou probíhat. 

Pokud jste zaregistrováni získáváte tím svého ošetřujícího zubního lékaře. Pokud bude nějaký problém, můžete se na nás kdykoli obrátit. Zároveň je však nutné podotknout, že je potřeba následovat léčebný plán a chodit pravidelně 2x do roka na preventivní prohlídku. 

Preventivní prohlídka 

Že vás nic nebolí, neznamená, že je vše v pořádku. Je důležité chodit na prevenci, abyste předešli možným komplikacím. Navíc preventivní prohlídka u zubaře je i prevencí zubního kazu, protože lékaři dokáží rozpoznat zubní kaz i v ranném stádiu. Zároveň včasné 2D a 3D rentgenování je důležité jako prevence nádorových a jiných nebezpečných onemocnění chrupu a kostí, o kterých ani nemusíte vědět. A v neposlední řadě vás rádi uvidíme. 

Svěřte nám zdraví vašich zubů a nebudete litovat.

Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #0 Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #1 Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #2 Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #3
Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #0 Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #1 Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #2 Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka IMAGE #3

Cenik

SAMOPLÁTCI ZP
Cílené vyšetření (konzultace) – 20 minut 1200 Kč 1200 Kč
Konzultace ohledně implantátů vč. zhotovení 3D rentgenu (CBCT) 2300 Kč 1800 Kč
Zhotovení intraorálního rentgenového snímku vč. hodnocení 300 Kč hrazeno pojišťovnou
Zhotovení ortopantomogramu vč. hodnocení 500 Kč hrazeno pojišťovnou
Zhotovení 3D rentgenu (CBCT) vč. hodnocení 1500 Kč 1500 Kč
Poplatek za vyšetření neregistrovaného a neobjednaného pacienta 1200 Kč 1200 Kč

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů +(420) 606-776-067,
+(420) 702-200-007, edclinic@seznam.cz , info@edclinic.cz Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
+(420) 606-776-067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
+(420) 702-200-007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ