Edclinic

Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření

Lékařské konzultace a vypracování účinných léčebných plánů.

Už jste dlouho nebyli na pravidelné preventivní prohlídce u zubaře? Hledáte zubaře, který přijímá nové pacienty nebo máte strach a nechcete na prohlídku u zubaře ani pomyslet? Tak, věřte, že nemusíte. 

Dnešní stomatologie má jiné postupy, než na co jste byli zvyklí. Důležité je se odhodlat a udělat první krok a tím prvním krokem ke zdravému a hezkému úsměvu je vstupní prohlídka u zubaře. Pokud se nechcete hned přímo registrovat, nemusíte, můžete se objednat jen na nezávaznou konzultaci. Jak to u nás probíhá? 

Konzultace 

Pokud se chcete se zubním lékařem pouze poradit ohledně konkrétního problému (estetických fazet, implantátů atd.) neváhejte a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Zubní lékař s vámi probere konkrétní problém a nabídne vám léčebný plán. Je na vás, jestli s léčbou budete pokračovat nadále u nás i bez registrace, nebo nám svěříte plnou důvěru a rovnou se u nás i zaregistrujete. 

Registrace – vstupní prohlídka 

Co myslíme pojmem registrace? Pacient přijde na vstupní prohlídku, kde nám sdělí veškerou svou anamnézu. Následně zhotovíme OPG snímek (panoramatický 2D snímek) a pokud bude potřeba k dalším ošetřením, tak naše ordinace disponuje i CBCT – 3D snímek a samozřejmostí jsou RTG snímky (intraortální). Tyto rentgenové snímky nám ukazují zdravotní stav ústní dutiny, zubů a kosti. Samotné vyšetření lékařem spočívá v tom, že prohlédne jednotlivě každý zub a zhodnotí celkový stav sliznic a dásní. Vše si poznamenáme do zubního kříže. Následně vám na základě vyšetření sdělíme nejvhodnější plán léčby a sestavíme cenový návrh. Neopomíjíme ani sdělit, čím by bylo vhodné začít, a jak jednotlivá ošetření budou probíhat. 

Pokud jste zaregistrováni získáváte tím svého ošetřujícího zubního lékaře. Pokud bude nějaký problém, můžete se na nás kdykoli obrátit. Zároveň je však nutné podotknout, že je potřeba následovat léčebný plán a chodit pravidelně jednou za rok na preventivní prohlídku. 

Preventivní prohlídka 

Že vás nic nebolí, neznamená, že je vše v pořádku. Je důležité chodit na prevenci, abyste předešli možným komplikacím. Navíc preventivní prohlídka u zubaře je i prevencí zubního kazu, protože lékaři dokáží rozpoznat zubní kaz i v ranném stádiu. Zároveň včasné 2D a 3D rentgenování je důležité jako prevence nádorových a jiných nebezpečných onemocnění chrupu a kostí, o kterých ani nemusíte vědět. A v neposlední řadě vás rádi uvidíme. 

Svěřte nám zdraví vašich zubů a nebudete litovat.

Akutní vyšetření a ošetření

Pokud potřebujete akutně ošetřit a nejste našimi registrovanými pacienty, tak přesto k nám můžete přijít na vyšetření. S neregistrovanými pacienty řešíme akutní problémy, bolest nebo vytržení zubů. Takové pacienty přijímáme dle možnosti a dostupnosti termínů. Našim cílem je, abychom vám poskytli tu nejkvalitnější péči a co nejdříve ulevili vašim problémům, které vás ve spojitosti s chrupem trápí.

On-line rezervace je možná pouze na dentální hygienu

Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #0Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #1Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #2Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #3
Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #0Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #1Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #2Konzultace, vstupní a preventivní prohlídka, akutní vyšetření IMAGE #3

Cenik

SAMOPLÁTCI
Cílené vyšetření (konzultace) – 30 minut1000 Kč
Konzultace ohledně implantátů vč. zhotovení 3D rentgenu (CBCT)2600 Kč
Zhotovení intraorálního rentgenového snímku vč. hodnocení300 Kč
Zhotovení ortopantomogramu vč. hodnocení800 Kč
Zhotovení 3D rentgenu (CBCT) vč. hodnocení1800 Kč
Poplatek za vyšetření neregistrovaného a neobjednaného pacienta1000 Kč

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ