Edclinic

Vybavení ordinace Jesenice

Za vybavení naší ordinace vděčíme německé značce Sirona Dentsply, která je lídrem na světovém stomatologickém trhu a pružně reaguje na veškeré trendy v tomto odvětví.

V obou ordinacích naší zubní kliniky máme soupravy Intego Pro spolu s endomotory, intraorálními rentgeny, intraorálními kamerami a obrazovkami. Přesné skenování chrupu nám zajišťuje intraorální skener Primescan, který je v současnosti nejlepším intraoralním skenerem na trhu. Je určený pro všechny typy protetických prací od keramických výplní po protetiky na implantátech. 

Velkým pomocníkem je i stomatologický laser, který nám usnadňuje práci při všech stomatologických zákrocích i komplikované chirurgii zubů. Jde o méně invazivní zákrok, který ke spokojenost našich pacientů nevyvolává žádné krvácení. 

CBCT rentgen v modelu je ORTHOPHOS XG 3SL je další skvělou vymožeností naší zubní kliniky. Tento vysoce moderní 3D rentgen od značky Sirona Dentsply umožňuje vytvořit velice kvalitní OPG CBCT a další druhy snímků. OPG noví pacienti podstoupují už při vstupní prohlídce a před konzultací. 3D rentgen pak využíváme před plánovanou implantací zubů a před vytržením komplikovaných retenirovaných osmiček. 

Naši kliniku doplňují také lupové brýle Zeiss a mikroskop Prima DNT. Výhodou mikroskopu je velká hloubka ostrosti, bezdrátový 4K přenos obrazu, široká škála adaptérů pro externí záznamové zařízení, kvalita zobrazení a ostrost pracovního pole. Lupové brýle díky své hloubce ostrosti, vysoké kvalitě obrazu a možnostem optického zoomu přesně vyhovují našim požadavkům. Za pomoci těchto moderních technologií lze dosáhnout mnohem kvalitnějšího ošetření našich pacientů.

Poslední, ale neméně důležitá, je v naší ordinaci i lampa na bělení zubů Philips Zoom. Tento nejnovější model na celosvětovém trhu pomáhá našim klientům, aby jejich úsměv zářivě bílý a přesně podle jejich představ.


Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ