Edclinic

Léčba na splátky

Nové zuby a další zákroky na splátky

Zdravé zuby a krásný úsměv jsou vizitkou úspěšného člověka, jelikož z hlediska prvního dojmu úsměv hraje velkou roli - lidé si podvědomě všímají a hodnotí zuby ostatních. Ne každý má ale to štěstí a může se pochlubit bělostným úsměvem. Praxe však ukazuje, že hlavním důvodem návštěvy zubní ordinace je akutní bolest, zatímco stomatologické zákroky, jako je bělení zubů, protetika a zubní implantace, se odkládají na lepší časy. 

Pokud toužíte po zářivém úsměvu, ale vaše finanční situace vám nedovoluje ihned zaplatit za zákrok plnou částku, můžete zvolit léčbu na splátky. Tuto jedinečnou příležitost využít služeb zubního lékaře na splátky nabízí Stomatologie EDClinic společně s finančními partnery.

Výhody léčby na splátky:

  • Snadné sjednání smlouvy
  • Bez zbytečného papírování
  • Úspora času - nemusíte nikam chodit
  • Pohodlné splácení - přizpůsobte si splátky na pohodu
  • Díky možnosti mít léčbu na splátky nezatížíte rodinný rozpočet

Léčbu na splátky nabízíme na následující služby:

Jaké podmínky je třeba splnit, abyste nabídku léčby na splátky mohli využít? Pro získání půjčky musíte dovršit věku 18 let, mít stálý zdroj příjmů a splňovat podmínky úvěrových společností, zejména nesmí léčba na splátky ohrozit chod vaší domácnosti. Pro získání léčby na splátky ručitele nepotřebujete. 

Esthetic Dentistry Clinic nabízí zcela unikátní možnost neprodleně získat zdravé zuby a vysněný úsměv s rozložením platby za stomatologický zákrok do více splátek, které bude jednodušší hradit.

Máte o takové řešení zájem?

Stačí přijít na konzultaci, při níž pro Vás připravíme léčebný plán a upřesníme postup zákroku. Smlouvu lze uzavřít přímo u nás v ordinaci. Splňte si svůj sen a neváhejte se objednat na konzultaci. Léčit zuby můžeme nyní, zaplatit můžete později!


Nyní spolupracujeme se dvěma společnostmi: Home Credit, a.s. a ESSOX s.r.o. 


Přejít na předběžnou kalkulaci měsíčních plateb od Home Credit a.s. 


Příklad splácení při úvěru u ESSOX s.r.o. na službu All on 4, 6, 8. 

Pořizovací cena: 230.000 Kč

Přímá platba: 34.500 Kč / 15 %

Výše úvěru: 195.500 Kč

Výše měsíční splátky: 6.285 Kč

Počet měsíčních splátek: 36

Roční úroková sazba: 10,02 %

RPSN: 10,50 %

Celková částka splatná spotřebitelem: 226.260 Kč


Více informací ohledně vašeho případu se dozvíte telefonicky a při osobní nezávazné konzultaci, kterou nyní máme bezplatnou*. V případě vašeho zájmu se na nás obraťte telefonicky na čísle: 606 776 067 nebo e-mailem: edclinic@seznam.cz.


*Při provedení konzultace uhradíte částku ve výši 1000 Kč, která se Vám automaticky vrátí formou slevy za poskytnuté ošetření při odsouhlasení stomatologického zákroku.

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ