Edclinic

Léčba na splátky

Nové zuby a další zákroky na splátky

Zdravé zuby a krásný úsměv jsou vizitkou úspěšného člověka, jelikož z hlediska prvního dojmu úsměv hraje velkou roli - lidé si podvědomě všímají a hodnotí zuby ostatních. Ne každý má ale to štěstí a může se pochlubit bělostným úsměvem. Praxe však ukazuje, že hlavním důvodem návštěvy zubní ordinace je akutní bolest, zatímco stomatologické zákroky, jako je bělení zubů, protetika a zubní implantace, se odkládají na lepší časy. 

Pokud toužíte po zářivém úsměvu, ale vaše finanční situace vám nedovoluje ihned zaplatit za zákrok plnou částku, můžete zvolit léčbu na splátky. Tuto jedinečnou příležitost využít služeb zubního lékaře na splátky nabízí Stomatologie EDClinic společně s finančním partnerem Home Credit. 

Výhody léčby na splátky:

  • Snadné sjednání smlouvy
  • Bez zbytečného papírování
  • Úspora času - nemusíte nikam chodit
  • Pohodlné splácení - přizpůsobte si splátky na pohodu
  • Díky možnosti mít léčbu na splátky nezatížíte rodinný rozpočet

Léčba na splátky se nejčastěji využívá na:

Jaké podmínky je třeba splnit, abyste nabídku léčby na splátky mohli využít? Pro získání půjčky musíte dosáhnout věku 18 let, mít stálý zdroj příjmu a splňovat podmínky Home Credit a.s.., zejména nesmí léčba na splátky ohrozit chod vaší domácnosti. Pro získání léčby na splátky ručitele nepotřebujete. 

Esthetic Dentistry Clinic nabízí zcela unikátní možnost neprodleně získat zdravé zuby a vysněný úsměv s rozložením platby za stomatologický zákrok do více splátek, které bude jednodušší hradit.

Máte o takové řešení zájem?

Stačí přijít na konzultaci, během které pro Vás připravíme léčební plán a stanovíme přesnou cenu zákroku. Smlouvu lze uzavřít přímo u nás v ordinaci. Splňte si svůj sen a neváhejte se objednat na konzultaci. Léčit zuby můžeme nyní, zaplatit můžete později!


Přejít na předběžnou kalkulaci měsíčních plateb

Léčba na splátky IMAGE #0Léčba na splátky IMAGE #1Léčba na splátky IMAGE #2
Léčba na splátky IMAGE #0Léčba na splátky IMAGE #1

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ