Edclinic

Léčení chrupu

Vysoce efektivní a bezbolestná moderní stomatologie

Máte nějakou zubní vadu, kterou byste rádi vyřešily? Všemu předchází podrobný léčebný plán a konzultace s lékařem. U nás máte vždy na výběr, jak jednotlivé defekty řešit.

Ošetření zubního kazu

Nejčastějším problémem trápící většinu pacientů je zubní kaz. Zubní kaz jsme měli nebo máme snad všichni. Věděli jste, že můžete mít zubní kaz i pod plombou? Nejčastějším materiálem používaný jako výplň po vyvrtaném kazu byl ve stomatologii amalgám. Amalgám se dnes již nedoporučuje, dokonce je i za určitých okolností zakázaný a zákazy se zpřísňují. U nás amalgámové výplně nezhotovujeme, nejsou kvalitní. 

Oproti tomu používáme fotokompozitní bílé plomby. Jejich výhody mnohokrát převyšují výhody amalgámu a nevýhody v podstatě nejsou. Zhotovení těchto kvalitních zubních plomb je časově i materiálově velmi náročné. Fotokompozitní výplň je tak dražší než amalgámová, protože pojišťovna není schopná pokrýt kompletní náklady. Pacienti tedy tyto výplně hradí sami. Cena se pak odvíjí podle rozsahu výplně. Naše ceny za fotokompozitní výplně naleznete v našem ceníku. 

Rozsáhlejší léčba chrupu 

Pokud je defekt na zubu rozsáhlejší, je potřeba o to náročnější léčba. Ale ani toho se u nás nebojíme. Velice nám napomáhají nejkvalitnější a nejmodernější stomatologické přístroje. 

Endodoncie 

Pokud je zub poškozen až do zubní dřeně (do zubního nervu), je potřeba tento zub endodonticky ošetřit. U nás endodoncie probíhá za použití nejkvalitnějších přístrojů a materiálů, které tento výkon pacientovi i lékaři velmi usnadňují, a hlavně výsledek je kvalitnější! 

Pokud vás zajímá, co to přesně endodoncie obnáší, a jak u nás probíhá, vše se dočtete v našem článku, který se věnuje pouze tomuto druhu ošetření. 

Protetika 

Pokud je zub po ošetření křehčí nebo jednoduše je vada velká a klasické ošetření nestačí, přichází na řadu zubní protetika. Do odvětví stomatologické protetiky spadá zhotovování čepů, korunek, polokorunek – keramických výplní, protéz, korunek a můstků na zubní implantáty. 

Tato léčba zahrnuje otiskování. S klasickými otisky prováděnými otiskovací hmotou mohou mít jak pacienti, tak i lékaři často problém. Proto v našich ordinacích digitálně skenujeme, a nepoužíváme klasické otiskovací hmoty. Tuto moderní metodu nám umožňuje intraorální skener, a vy tak můžete dát klasickým otiskovacím hmotám sbohem. Navíc jsou následně protetické práce vymodelovány ve speciálním počítačovém laboratorním programu, zhotoveny a vyfrézovány díky moderním technologiím CAD/CAM přesně na míru a přímo u nás na pracovišti v Jesenici, proto není potřeba dalších úprav v ústech pacienta. Prostě přijdete a korunka vám padne jak ulitá.

Mikroskopické ošetření

Moderní stomatologie využívá pokročilých technik a nástrojů, které usnadňují provedení jistého zákroku. Jedním z takových nástrojů je právě mikroskop, který skýtá mnoho výhod. Práce pod mikroskopem je mnohem kvalitnější a preciznější, léčení kazů a ostření kanálků je mnohem snadnější a výsledek v takovém případě opravdu stojí za to. Součástí mikroskopu je profesionální kamera Canon, která umožňuje snadné snímkování během zákroků pro lepší náhled pacienta a doktora. 

Při ošetření chrupu mikroskopem vás zprvu může trochu zaskočit cena, důvodem jsou ale kvalitní materiály a zapojení většího množství specialistů (lékař a zubní asistent) při řešení daného zákroku. Přesto je vyšetření pod mikroskopem často vyhledávané, protože finální práce je velmi kvalitní a výsledek dlouhodobý. Skvělým příkladem je i nasazování korunek, které jsou vyrobeny na míru, a právě díky mikroskopu je můžeme zasadit přesně na místo a výslednou práci pak i detailně zkontrolovat.

Zajímá vás, jak léčba probíhá? 

Pokud jste hodně zvědaví, a zajímal by vás pohled ze strany odborníků, nabízíme možnost použití intraorální kamery. Vše, co se děje ve vašich ústech se vám jednoduše bude promítat před vás na obrazovku. Úžasné že?

Cenik

Ošetření zubního kazu – bílá fotokompozitní výplň dle rozsahuod 3.300 Kč

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ