Edclinic

Estetická stomatologie

Fazetování a obnovení estetického vzhledu zubů

Vaše zuby jsou i vaší vizitkou. U nás vám pomůžeme dosáhnout dokonalého úsměvu, protože úsměv může vypadat vždycky ještě lépe než doposud.

Co se do tohoto odvětví dá zahrnout?

Zubní výplně

Snad každý z nás má v ústech minimálně jednu amalgámovou výplň. Dnes už amalgámovým výplním ale odzvonilo a my vám nabízíme výměnu těchto starých velmi neestetických výplní za nové bílé plomby. Pokud vám lékař doporučí výměnu starých výplní i z funkčního hlediska zubu, neváhejte a dopřejte si krásnou bílou fotokompozitní výplň, která je od zubní tkáně pouhým okem nerozeznatelná. Ještě lepší variantou jsou pak kvalitní keramické výplně ve formě overlay/inlay/onlay, které se zhotovují v laboratoři.

Zubní fazety

Pokud vám příroda nenadělila dokonalý vzhled a tvar zubů, nabízí se jako řešení zubní fazety. Keramické fazety jsou odolné, pevné a přirozené. Díky fazetám se frontální úsek chrupu stane mnohem atraktivnějším. Zároveň zajistí správné postavení zubů v zubním oblouku, přirozenější zbarvení, správnou rotaci zubů bez prasklin, mezer nebo odštípnutí. Fazetami se dá vyrovnat skus a také pozměnit tvar zubů. Při čištění dutiny ústní vůbec nepřekáží a se správnou hygienou zůstanou vždy čistě bílé. Hodí se pouze v případech, kdy vaše vlastní zuby jsou v dobrém stavu a jedná se pouze o estetické doladění nedokonalostí.

Bělení zubů

Pokud jsou vaše zuby pouze zažloutlé nebo našedlé, řešením je profesionální bělení zubů! Nikde nedosáhnete tak zářivě bílého úsměvu jako u zubaře. Používáme kvalitní, ověřené bělící gely, které aktivujeme pomocí speciální silné UV lampy. Pokud však nechcete podstoupit bělení v ordinaci, nabízí se i levnější varianta domácího bělení, která je celá ve vaší režii.

Zubní šperk

Pokud chcete zaujmout a být výjimeční, nabízíme aplikaci kamínku do zubu. Nebojte se, nejedná se o trvalou a invazivní metodu. Aplikace spočívá v naleptání zubní skloviny v konkrétním místě, a pomocí adhezivního lepidla, které se rovněž vytvrzuje UV světlem se kamínek nalepí. Kromě estetiky dokáží zubní šperky účinně zamaskovat např. skvrnku na zubu a nevadí při dentální hygieně.

Estetika je nedílnou součástí stomatologie a naši odborníci jsou v estetické stomatologii opravdové jedničky, však se přesvědčte sami!

Cenik

Keramická fezeta12.000 Kč
Keramická výplň (estetická inlay, onlay, overlay) – E.Max9.000 Kč

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ