Edclinic

Estetická stomatologie

Fazetování a obnovení estetického vzhledu zubů

Vaše zuby jsou i vaší vizitkou. U nás vám pomůžeme dosáhnout dokonalého úsměvu, protože úsměv může vypadat vždycky ještě lépe než doposud.

Co se do tohoto odvětví dá zahrnout?

Zubní výplně

Snad každý z nás má v ústech minimálně jednu amalgámovou výplň. Dnes už amalgámovým výplním ale odzvonilo a my vám nabízíme výměnu těchto starých velmi neestetických výplní za nové bílé plomby. Pokud vám lékař doporučí výměnu starých výplní i z funkčního hlediska zubu, neváhejte a dopřejte si krásnou bílou fotokompozitní výplň, která je od zubní tkáně pouhým okem nerozeznatelná. Ještě lepší variantou jsou pak kvalitní keramické výplně ve formě overlay/inlay/onlay, které se zhotovují v laboratoři.

Zubní fazety

Pokud vám příroda nenadělila dokonalý vzhled a tvar zubů, nabízí se jako řešení zubní fazety. Keramické fazety jsou odolné, pevné a přirozené. Díky fazetám se frontální úsek chrupu stane mnohem atraktivnějším. Zároveň zajistí správné postavení zubů v zubním oblouku, přirozenější zbarvení, správnou rotaci zubů bez prasklin, mezer nebo odštípnutí. Fazetami se dá vyrovnat skus a také pozměnit tvar zubů. Při čištění dutiny ústní vůbec nepřekáží a se správnou hygienou zůstanou vždy čistě bílé. Hodí se pouze v případech, kdy vaše vlastní zuby jsou v dobrém stavu a jedná se pouze o estetické doladění nedokonalostí.

Zubní šperk 

Pokud chcete zaujmout a být výjimeční, nabízíme aplikaci kamínku Skyce®️ do zubu. Nebojte se, nejedná se o trvalou a invazivní metodu. Aplikace spočívá v naleptání zubní skloviny v konkrétním místě, na něž se pomocí adhezivního lepidla, které se rovněž vytvrzuje UV světlem, kamínek nalepí. Kromě estetiky dokáží zubní šperky účinně zamaskovat např. skvrnku na zubu. Nezpůsobují žádnou překážku při dentální hygieně.

Akce

Nyní máme v nabídce balíček Estetický úsměv (fazetování do 14 zubů – celá čelist):

 • jedna čelist – 140 tisíc Kč,
 • dvě čelisti – 260 tisíc Kč.


Primární nezávazná konzultace je zdarma.*

Tato cena zahrnuje:

 • neomezený počet konzultací
 • sestavení léčebného plánu
 • bělení zubů druhé čelisti pro dosažení lepšího odstínu
 • zhotovení protetiky, zejména korunek nebo fazet dle klinického a fyziologického faktoru
 • kontrolu po odevzdání výrobku


! Tato cena zahrnuje popřípadě i potřebné léčení zubů, zejména kazy a ošetření kanálků.

Co nabízíme: 

 • Práci odvedenou na vysoké úrovni zkušeným zubním lékařem s velkou praxí v oboru implantologie.
 • Disponujeme vlastní zubní laboratoří a vyrábíme veškeré konstrukce přímo na našem pracovišti. 
 • Nejvyšší kvalitu protetiky z hlediska estetiky, funkce, biologického, anatomického a fyziologického faktoru.
 • Rychlou dobu dodání stomatologických výrobků díky těsné a úspěšné spolupráci ošetřujícího lékaře a zubního technika.
 • Dostupnost blízkých termínů. Optimalizace celého průběhu, plánu a doby ošetření. 


Inzerce

Hledáme modely a modelky, kteří budou souhlasit s focením a nahráváním videa materiálů během konzultace, zákroků a výsledků. Potřebujeme tři modely. Konzultace je nutná. Zvýhodněná nabídka balíčku Estetický úsměv: 110 tisíc Kč – jedna čelist, 200 tisíc – dvě čelisti najednou.  V případě vašeho zájmu se na nás obraťte telefonicky: 606 776 067 nebo e-mailem: edclinic@seznam.cz.


Bělení zubů

Pokud jsou vaše zuby pouze zažloutlé nebo našedlé, řešením je profesionální bělení zubů! Nikde nedosáhnete tak zářivě bílého úsměvu jako u zubaře. Používáme kvalitní, ověřené bělící gely, které aktivujeme pomocí speciální silné UV lampy. Pokud však nechcete podstoupit bělení v ordinaci, nabízí se i levnější varianta domácího bělení, která je celá ve vaší režii. Více informací ohledně bělení naleznete na stránkách https://edclinic.cz/sluzby/beleni-zubu.

Estetika je nedílnou součástí stomatologie a naši odborníci jsou v estetické stomatologii opravdové jedničky, však se přesvědčte sami!


*Při provedení konzultace uhradíte částku ve výši 1000 Kč, která se Vám automaticky vrátí formou slevy za poskytnuté ošetření při odsouhlasení stomatologického zákroku.

Cenik

Keramická fezeta12.000 Kč
Keramická výplň (estetická inlay, onlay, overlay) – E.Max9.000 Kč
Zubní šperk SKYCE1.800 Kč
AKCE: balíček Estetický úsměv (fazetování nebo náhrada zubů korunkami dle anatomie a fyziologie chrupu pacienta do 14 zubů) – jedna čelist140.000 Kč

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ