Edclinic

Náš tým

Ivan Novozhenin
Ivan Novozhenin
Lékař-stomatolog
Pan doktor Novozhenin vystudoval Moskevskou státní lékařsko-stomatologickou univerzitu a roku 2003 se vrhl na postgraduální studium v oboru klinická ordinatura.
MDDr. Ivan Slovanský
MDDr. Ivan Slovanský
Lékař-stomatolog
Pan doktor má vystudovanou 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a po studiích nabíral potřebné zkušenosti v soukromých ordinacích napříč různými stomatologickými obory.
MDDr. Tomáš Matas
MDDr. Tomáš Matas
LÉKAŘ-STOMATOLOG
Pan doktor MDDr. Tomáš Matas je absolvent prestižní Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni. Je zastáncem holistického přístupu a jeho profesionální přístup k pacientům je založen na komplexní, bezbolestné a kvalitní péči v oblasti stomatologie.
Bc. Mariana Bugošová
Bc. Mariana Bugošová
Dentální hygienistka
Dentální hygiena je skvělým nástrojem, jak docílit zdravých a udržovaných zubů.🦷 Pokud si v péči o chrup vyberete naši zubní ordinaci ED Clinic, tak se nejspíše potkáte s usměvavou dentální hygienistkou Marianou Bugošovou.🤝
Bc. Lea Svobodová
Bc. Lea Svobodová
Dentální hygienistka
Naší další týmovou posilou je milá a srdečná dentální hygienistka Lea Svobodová, která je hrdou absolventkou 3. lékařské fakulty univerzity Karlovy.🎓
Iryna Pochepnya
Iryna Pochepnya
Zubní asistent
Sympatická Iryna se nevydala cestou, kterou ji střední škola se zaměřením na ekonomiku a podnikání určila. Mnohem více ji učarovala stomatologie, a proto se rozhodla absolvovat kurz pro zubní instrumentáře.
Barbora Křečková
Barbora Křečková
Zubní asistent
Barbora je vždy usměvavá, spolehlivá a zkušená vedoucí sestra naší kliniky v Kostelci.

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ