Edclinic

Náš tým

Dmitrii Bembeev
Dmitrii Bembeev
Lékař-stomatolog
Velmi důležitou součástí týmu EDClinic je i pan doktor Dmitrii Bembeev, implantolog a protetik. Pan doktor je absolventem Státní Moskevské Zdravotnické stomatologické univerzity a zároveň je také členem České stomatologické komory.
Bc. Mariana Bugošová
Bc. Mariana Bugošová
Dentální hygienistka
Dentální hygiena je skvělým nástrojem, jak docílit zdravých a udržovaných zubů.🦷 Pokud si v péči o chrup vyberete naši zubní ordinaci ED Clinic, tak se nejspíše potkáte s usměvavou dentální hygienistkou Marianou Bugošovou.🤝
Bc. Lea Svobodová
Bc. Lea Svobodová
Dentální hygienistka
Naší další týmovou posilou je milá a srdečná dentální hygienistka Lea Svobodová, která je hrdou absolventkou 3. lékařské fakulty univerzity Karlovy.🎓
Iryna Pochepnya
Iryna Pochepnya
Zubní asistent
Sympatická Iryna se nevydala cestou, kterou ji střední škola se zaměřením na ekonomiku a podnikání určila. Mnohem více ji učarovala stomatologie, a proto se rozhodla absolvovat kurz pro zubní instrumentáře.
Aleksandr Korobko
Aleksandr Korobko
Lékař-stomatolog
Pan doktor vystudoval lékařskou fakultu na Lékařském institutu Ukrajinské asociace lidského lékařství v oboru lékař-stomatolog. V rámci postgraduálního vzdělávání získal certifikaci v oboru protetické stomatologie.
Tereza Grossová
Tereza Grossová
Zubní asistent
V našem týmu máme mladých a talentovaných lidí hned několik a jedním z nich je právě Tereza Grossová, která na naší klinice pracuje jako zubní asistentka. Tereza úspěšně vystudovala střední školu v oboru asistent zubního technika a nyní pokračuje ve studiu dvouletého oboru zubní instrumentářky.
Barbora Křečková
Barbora Křečková
Zubní asistent
Barbora je vždy usměvavá, spolehlivá a zkušená vedoucí sestra naší kliniky v Kostelci.

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ