Edclinic

Zubní implantáty

Pokud vás trápí mezera ve vašem chrupu, tak zubní implantát je nejkvalitnější náhrada.

Pokud vás trápí mezera ve vašem chrupu, tak zubní implantát je nejkvalitnější náhrada. Jedná se totiž o jakýsi umělý zubní kořen. Implantát se umístí do předem určeného, moderními počítačovými technologiemi vyměřeného místa a nahrazuje tak konkrétní zub. 


Zubní implantáty – postup 


1. Konzultace 

Prvním krokem je samozřejmě konzultace. Během konzultace zhotovíme speciální CBCT snímek, což je 3D snímek, na kterém lékař uvidí kvalitu, výšku a šířku kosti, a dokáže tak vyhodnotit, v jaké konkrétní velikosti a v jakém úhlu se implantát bude zavádět. Podle kvality a stavu kosti lékař zhodnotí, zda je potřeba provádět další manipulaci, jako je přidání kosti - augmentace, nebo sinus lift - plastická operace kosti. Kromě toho lékař udělá intraorální sken vašeho chrupu pro zhotovení implantační šablony. Pacientovi vše ukážeme, vysvětlíme a můžeme plánovat samotný zákrok. Nyní máme bezplatnou konzultaci.*


2. Zavedení zubního implantátu 

Samotné zavedení probíhá samozřejmě s lokální anestezií. Opravdu nic necítíte. Díky našim moderním technologiím je zákrok mnohem jednodušší než extrakce zubu a trvá méně než 30 minut! Vy po chvíli odcházíte domů a už jen čekáme na vhojení implantátu do kosti. V našich ordinacích implantujeme metodou navigační chirurgie, což znamená, že před samotným zákrokem se zhotoví implantační šablona. Implantační šablonu modelujeme ve speciálním laboratorním programu, ve kterém slučujeme CBCT snímek a intraorální sken pacienta. Dále šablonu zhotovíme na 3D tiskárně. Díky navigační chirurgii je celý implantační zákrok bezproblémový, méně invazivní a probíhá snadněji jak pro lékaře, tak i pro pacienta. Během implantace nevyvolává skoro žádné krvácení. Implantáty jsou 100% zaváděny přesně na místo, jelikož je vše vypočítáno počítačem. Pooperační péče pro pacienta je mnohem příjemnější. Implantační šablony jsou nezbytnou pomůckou při metodě All on 4.


3. Protetika na implantátech 

Nemusíte se bát, že by váš organismus implantát nepřijal. 99,8 % implantátů bez jakýchkoli problémů kost pacienta přijme. 

V případě odmítnutí implantátu máte u nás záruku na opakované provedení implantace částečně na naše náklady. Již výše jsme zmiňovali, že lékař dokáže vyhodnotit kvalitu kosti a od toho se odvíjí i doba vhojování. Jedná se o dobu nejčastěji kolem 3 až 6 měsíců. Potom následují otisky na definitivní protetiku a samotné zabudování korunky. Zub je pak hotový a plně funkční. Navíc jsou korunky vysoce estetické. V naší ordinaci korunky na implantáty děláme z vysoce kvalitního celokeramického materiálu Zirkon.


All on 4 

Pokud zuby nemáte vůbec a nebaví vás snímatelná protéza, tak i pro vás máme řešení. Metoda „All on 4“ spočívá v zavedení 4 až 8 zubních implantátů rovnoměrně do čelisti. Po vhojení se zhotoví celková protéza, které se připevní na implantáty. Máte kompletně nový funkční a perfektně estetický chrup. Dokonalé. Více informací v článku: https://edclinic.cz/sluzby/allon4.


Druhy zubních implantátů 

Nejpoužívanějším materiálem v implantologii je titan. Titanové implantáty jsou spolehlivé a stabilní. Náš imunitní systém je snadno přijímá a jsou vhodné i pro alergiky. Další kvalitní alternativou titanu mohou být keramické implantáty.


Zubní implantáty – cena

Zubní implantáty pojišťovna nehradí. Cena implantátů se odvíjí především od materiálu a značky. Navíc každá klinika má svůj ceník. Většinou se léčba z finančního hlediska dělí na 2 části, a to na chirurgickou (zavedení implantátu) a protetickou (zhotovení korunky). U nás nabízíme kvalitní zubní implantáty od výrobců Dentium. Jedná se o korejskou značku implantátů, velice spolehlivou, která má dobrou celosvětovou a evropskou reputaci mezi lékaři a specialisty. Cenu naleznete v našem ceníku. Bez stresu a bolesti u nás dosáhnete plnohodnotného chrupu.


Akce

Nyní máme akci: balíček Zubní implantát + celokeramická korunka za cenu 29 900,- Kč.

Cena balíčku zahrnuje:

 • bezplatnou konzultaci*,
 • extrakce zubu v případě potřeby,
 • přidání umělé kosti v případě potřeby,
 • zavedení kvalitního zubního implantátu Dentium,
 • vhojovací váleček na implantát,
 • celokeramickou zirkonovou korunku na implantát,
 • veškeré kontroly po implantaci a nasazení korunky.


Co nabízíme: 

 • Práci odvedenou na vysoké úrovni zkušeným zubním lékařem s velkou praxí v oboru implantologie.
 • Disponujeme vlastní zubní laboratoří a vyrábíme veškeré konstrukce přímo na našem pracovišti. 
 • Nejvyšší kvalitu protetiky z hlediska estetiky, funkce, biologického, anatomického a fyziologického faktoru.
 • Rychlou dobu dodání stomatologických výrobků díky těsné a úspěšné spolupráci ošetřujícího lékaře a zubního technika.
 • Dostupnost blízkých termínů. Optimalizace celého průběhu, plánu a doby ošetření. 


*Při provedení konzultace uhradíte částku ve výši 1000 Kč, která se Vám automaticky vrátí formou slevy za poskytnuté ošetření při odsouhlasení stomatologického zákroku. CBCT snímek není zahrnutý do konzultace. Musí být uhrazen zvlášť.


Inzerce

Hledáme modely a modelky, kteří budou souhlasit s focením a nahráváním videa materiálů během konzultace, zákroků a výsledků. Potřebujeme tři modely. Konzultace je nutná. Zvýhodněná nabídka balíčku Zubní implantát + celokeramická korunka: 19 900,- Kč. V případě vašeho zájmu se na nás obraťte telefonicky:606 776 067 nebo e-mailem: edclinic@seznam.cz.

Cenik

Zavedení zubního implantátu16.000 Kč
AKCE: balíček zubní implantát + celokeramická korunka29.900 Kč

Pro objednání a dotazy využijte našich kontaktů
606 776 067, Chat on WhatsApp Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě. Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Stomatologie Jesenice
606 776 067
Adresa
Nákupní 1462
252 42 Jesenice
Praha – Západ
Stomatologie Kostelec
702 200 007
Adresa
Pražská 1220
281 63
Kostelec nad Černými lesy
Praha – Východ